Novotel Warszawa Centrum

ul. Marszalkowska 94/98
00-510 Warszawa
Polska

________________________

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee
English
version

Deutsche
Fassung

 Po zakoñczonej realizacji renowacji Novotel Warszawa Centrum ma dla Pañstwa 740 pokoi (w tym 22 apartamenty, pokoje dla niepełnosprawnych i niepalących), które kuszą nową kolorystyką i nowoczesnym wzornictwem mebli. Pokoje są klimatyzowane, z łazienką i prysznicem, wyposażone w dostęp do szybkiego Internetu, kolorowe telewizory, telewizję satelitarną i płatną, radio, bezpośrednie linie telefoniczne oraz minibary. 
Polecamy restaurację “Essencia” oferującą połączone smaki kuchni wielu kultur, przede wszystkim wschodu i zachodu. Na filiżankę aromatycznej kawy i kawałek pysznego ciasta zaprasza “Le Cafe”, odprężający koktajl proponuje “Le Bar”. 
Chwilê relaksu po ciężkim dniu zapewni wizyta w usytuowanym na ostatnim piętrze hotelu Klub Relaksu, z szeroką ofertą urzadzeñ gimnastycznych oraz sauną.
W hotelu mieści się także sklep z prasą i pamiątkami. 
Organizatorom konferencji Novotel Warszawa Centrum proponuje 1200 m² profesjonalnie wyposaąonej powierzchni konferencyjnej, w sąsiadujących ze sobą salach. Bez wzglêdu na charakter organizowanej imprezy, Novotel Warszawa Centrum umożliwia różnorodne rozwiązania dostosowane do wszelkich potrzeb.


Ceny:

Ceny od 60 EUR.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika


Lokalizacja

Hotel jest połozony w samym centrum miasta  na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki w sąsiedztwie głównych punktów handlowych i kulturalno-oświatowych. Lotnisko znajduje się 10 km a stacja kolejowa 0,5 km od hotelu.


mapsm.jpg (11095 bytes) KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)