English version    

Deutsche Fassung


 

Hotel Hilton mieści się w nowoczesnym, 29-piętrowym, budynku, który zpewnia gościom najwyższą jakość usług, gościnność i najnowszą technologie. 314 supernowoczesnych, stylowych i przestronnych pokoi, w tym apartamenty i pokoje na piętrze typu Executive z dostępem do salonu Executive Lounge. Pokoje wykorzystują najnowszą technologię zaprojektowaną z myślą o spokoju i dobrym samopoczuciu, łącznie z 26-calowymi telewizorami LCD, przewodowym i bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz łazienkami z podgrzewaną podłogą.
Możliwości kulinarne hotelu obejmują otwartą przez cały dzień restaurację Meza, wspaniały Pistaccio Lobby Bar & Lounge zlokalizowany w naszym pięknym atrium oraz super bar Axis ze świetną muzyką, odlotowymi koktajlami i szeroką gamą wódek. Gdy mamy ochotę na relaks i ćwiczenia, hotelowy Holmes Place Lifestyle Club o powierzchni 3.800 m2 umożliwia nam skorzystanie z niezrównanej gamy urządzeń i obiektów: 25-metrowego basenu, ponad 100 kursów treningowych tygodniowo, 80 maszyn kardio, osobistych trenerów, jacuzzi, mokrych i suchych saun, solarium, gabinetów zabiegowych, siłowni i baru.Oferując największe zaplecze konferencyjne w centrum miasta, hotel dysponuje wysokostandardowymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 3000 m2, w tym bezfilarową salą balową o powierzchni 1406 m2, trzynastoma salami typu Hilton Meeting Room, Business Centre oraz podziemnym parkingiem.
Hotel znajduje się w śródmieściu Warszawy, w bezpiecznym finansowym i gospodarczym centrum miasta. 5-10 minutowy spacer dzieli nas od wszystkich najważniejszych biurowców Śródmieścia, natomiast 5-minutowa podróż taksówką wystarczy, aby dotrzeć do Starego Miasta, znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. 


Hotel w skrócie:

Transport publiczny

Właściwości hotelu

Właściwości  pokoi


Kliknij aby zobaczyć mapkę
Adres Hotel Hilton
ul. Grzybowska 63
00-844 Warszawa
Polska