Hotel Podewils
Zamek Rycerski w Krągu

Krąg 16, poczta 76-010 Krąg/gm. Polanów
Tel.:+48 (94) 34 70 516
Fax: +48 (94) 316 91 11
e-mail: krag@podewils.pl

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent
Read all reviews

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee ----------------------------
English
version

---------
Deutsche
Fassung

 

Kliknij żeby zobaczyć informację o hotelu Podewils na stronach WWW

/images/gwiazdka/images/gwiazdka/images/gwiazdka

Zamek Rycerski w Krągu położony jest 30 km na południe od Darłowai morza oraz 40 km od Koszalina i Słupska,z dala od gwaru miast, w miejscu które natura obdarzyła czystymi jeziorami i bujnymi lasami. Pierwsze zapiski historyczne o zamku pochodzą z 1450 r. Zamek przez ponad IV wieki należał do walecznego, rycerskiego rodu Podewilsów. Zamek w Krągu zaliczany jest do najciekawszych i największych obiektów zabytkowych w Polsce. Od 1996 roku w zamkowe podwoje zaprasza Hotel Podewils, który pomimo nowoczesności swoim stylem zachowuje ducha XV wieku. W zamkowych przestronnych komnatach, gdzie zawsze panuje spokój i nienaruszona cisza może zamieszkać 120 osób. Apartementowych komnat jest 12, dwuosobowych - 48. Stylowo i komfortowo wyposażone, miłośnikom ciszy i spokoju zapewniają wypoczynek, a szukającym romantycznego i magicznego miejsca - niepowtarzalną atmosferę. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV - SAT, radio, mini bar, telefon, łącze internetowe oraz wygodne łązienki z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Organizujemy turnieje,  oraz zabawy w plenerze wśród okolicznychlasów i rozległych jezior.
Tym którzy chcą aktywnie spędzić swój czas w Zamku proponujemy fitness centre, masaże, saunę, możliwość pływania w jeziorze, jazdę konną, wypożyczenie rowerów górskich i łódek. Natomiast wieczorami zapraszamy do naszego hotelowego kina.


Restauracja

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszej restauracji z pięknym widokiem na jezioro. Nasza kuchnia zadowoli wszystkich zwolenników zdrowych i lekkich potraw pełnych świeżych warzyw, owoców i aromatycznych ziół. Wykwintne jedzenie, palący się kominek i profesjonalna, miła obsługa na długo pozostaną miłym wspomnieniem.


Ceny


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)


Lokalizacja

Hotel jest położony 18 km od centrum miasta, 18 km od głównej stacji kolejowej oraz 300 m od głównej stacji PKS.
Dojazd z PKP autobusem.

mapsm.jpg (6165 bytes) Kliknij żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.com