iCam House

Al. T. Rejtana 1
35-326 Rzeszów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Hotel ICam House oferuje przytulne i wygodne jednoosobowe pokoje. Goście znajdą tu odpowiednio dobrane umeblowanie i szeroka gamę nowoczesnych rozwiązań zapewniających gościom komfort i relaks podczas pobytu.
W pokojach jest duża łazienka z prysznicem, która pozwoli gościom się zrelaksować. Duże łóżko o wymiarach 120 x 210 cm zagwarantuje dobry sen. Nowoczesne wygodne biurko do pracy pozwoli ci wygodnie pracować. Goście mają do dyspozycji stałe łącze internetowe. W pokojach jest linia telefoniczna i telewizor. Wygodne dźwiękoszczelne okno z zaciemniającymi     zasłonami zapewni gościom wygodę i spokojny sen. Rano na gości czeka śniadanie wliczone w cenie pokoju. Apartamenty posiadają dodatkowo sejf i zestaw wypoczynkowy.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.

W restauracji hotelowej są podawane dania kuchni polskiej z ekologicznych produktów. Goście mogą cieszyć się daniami w dużej ilości, o dobrym smaku. W restauracji hotelowej goście poznają niepowtarzalne smaki tworzone przez prawdziwych artystów. Każda pozycja z menu jest przygotowywana ze świeżych, najwyższej jakości produktów zamawianych u sprawdzonych dostawców w kraju i zagranicą.

Nowoczesne centrum konferencyjne  na parterze   Hotelu wyróżnia się dużą ilością światła dziennego.  Sale posiadają drzwi przesuwane, co pozwala na ich połączenie lub rozdzielenie dla potrzeb różnych spotkań i konferencji.
Sale wyposażone są w najnowsza multimedialna technologia konferencyjna oraz wszelkiego rodzaju tablice i flipcharty. Każda sala konferencyjna ma dostęp do szybkiego i bezprzewodowego internetu.


Ceny

Ceny od: 38,37 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

iCam House iCam House
iCam House iCam House
iCam House

www.polhotels.com  www.poltravel.com