Zamek Dubiecko


ul. Zamkowa 1 37-750 Dubiecko

English
version

Zdjęcia  

/images/gwiazdka gwiazdka.jpg /images/gwiazdka.jpg

Wybierając pobyt w Zamku Dubiecko zbudowanym w XVI wieku, goście będą mieli okazję zobaczyć jeden z najpiękniejszych zespołów pałacowych regionu. W zamku tym urodził się Ignacy Krasicki. Zamek Dubiecko znajduje się blisko Rzeszowa, Przemyśla i Sanoka. Pałac otoczony jest pięknym parkiem porośniętym dębami, lipami, gdzie goście znajdą miejsce do romantycznych spacerów. Przechadzając się alejkami parkowymi goście będą podziwiać stare drzewa, krzewy, które kiedyś inspirowały Ignacego Krasickiego.
Hotel stanowi wspaniały wybór zarówno na rodzinne wakacje jak i na konferencję lub szkolenie. Goście hotelowi lub uczestnicy konferencji mogą spędzać wolne chwile korzystając z atrakcji jak jazda konna, wycieczki piesze i rowerowe po okolicy, i wiele innych.

Pokoje

Goście znajdą tu kameralne zakwaterowanie w zabytkowych pokojach w bocznym skrzydle zamku. Goście mogą wybrać pokoje jedno, dwu i trzy osobowe (11 pokoi), oraz 4 przestronne i ekskluzywne apartamenty. Każdy pokój utrzymany jest w indywidualnym klimacie nawiązującym do bajek Ignacego Krasickiego. Szczególnie dzieci będą się czuć wspaniale w bajkowej atmosferze. Miła i profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt w stylowych, niepowtarzalnych wnętrzach będzie naprawdę przyjemny.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki, przedpokój z szafą i sejfem oraz internet i TV.

Restauracje

Restauracja hotelowa oferuje niepowtarzalne dania kuchni polskiej i międzynarodowej przygotowane przez renomowanych kucharzy. Podczas romantycznej kolacji we dwoje, obiadu rodzinnego lub biznesowego, skosztujesz elegancko podanych potraw przygotowywanych ze świeżych miejscowych produktów. Ukoronowaniem posiłku będzie szlachetne wino z pałacowej winiarni.
Zamkowa winiarnia pozwoli ci cieszyć się znakomitymi winami z całego świata i daniami z bogatego menu, podanymi w oryginalnych i przytulnych wnętrzach.

Sale konferencyjne

Hotel oferuje organizacje przyjęć i konferencji w salach wyposażonych w ekran, dostęp do internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie i klimatyzację. Sala konferencyjna może przyjąć do 200 uczestników. W czasie przerw uczestnicy mogą wyjść na baszty, skąd można podziwiać piękny widok na okoliczną przyrodę. Większą imprezę można zorganizować w hotelowej oranżerii z miejscem na 300 osób. W sąsiedztwie sali znajduje się parkowy grill i panoramiczny staw, gdzie można zorganizować przerwę w czasie której uczestnicy konferencji zrelaksują się i nabiorą sił do dalszej pracy.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (19)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do Daisy Superior dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Zamek Dubiecko hotel Zamek Dubiecko hotel
 Zamek Dubiecko hotel Zamek Dubiecko hotel
 Zamek Dubiecko hotel Zamek Dubiecko hotel
 Zamek Dubiecko hotel Zamek Dubiecko hotel
 Zamek Dubiecko hotel Zamek Dubiecko hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się w blisko Rzeszowa, Przemyśla i Sanoka.