logo1.jpg (6999 bytes)

Hotel Prezydencki

ul. Podwisłocze 48
35-309 Rzeszów
Polska

-------------------------

English
version


Deutsche Fassung

Prosimy kliknąć tu, żeby zobaczyć Hotel Rzeszow w Rzeszowie

gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)

Hotel Prezydencki to jeden z pierwszych, ekskluzywnych, trzygwiazdkowych hoteli na Podkarpaciu. Rozpoczynając swoją działalność 31.12.1992 roku wypełnił białą plamę na mapie Podkarpacia w branży hotelarskiej. W swoich progach gościł prezydentów Grupy Wyszehradzkiej, ludzi świata polityki, biznesu, nauki, kultury i sztuki.
Położony blisko centrum, w cichej dzielnicy miasta (10 minut pieszo) jest doskonałym miejscem wypoczynku dla osób podróżujących w celach biznesowych. Profesjonalna, dyskretna obsługa, komfortowo wyposażone pokoje, przyjazne otoczenie pozwolą na pełny relaks w hotelu, który ma duszę.
Naszym Gościom oferujemy 56 przestronnych, wygodnych, eleganckich pokoi jedno -  i dwuosobowych oraz 4 klimatyzowane apartamenty. Łącząc wygodę z nowoczesnością wszystkie pokoje wyposażone zostały w minibar, telefon, radio, TV satelitarną, sztywne łącze internetowe oraz bezprzewodowe łącze internetowe WLAN.
Do dyspozycji gości pozostawiamy również: restaurację, drink bar, saunę, salon fryzjersko – kosmetyczny, kiosk z prasą i kosmetykami, punkt wymiany walut, parking strzeżony.
Hotel Prezydencki jako jedyny w regionie jest członkiem grupy Polish Prestige Hotel&Resorts – grupy najbardziej atrakcyjnych polskich hoteli wyróżniających się usytuowaniem, standardem obiektu, oraz wysoką jakością świadaczonych usług.
Korzystanie z oferty hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts to nie tylko gwarancja wysokiego standardu obsługi, ale także znaczące zniżki cen noclegowych.

 


Hotel w skrócie:

Transport publiczny
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie pokoi

Cennik

Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, POLCARD, EUROCARD, JCB, MAESTRO, PBK Styl, Visa Electron, Diners Club

Pokoje

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (13)

Restauracja
(kliknij, żeby zobaczyć zdjęcie)

Obiad - od 50 zł 

Sala konferencyjna

 

 Ilość miejsc
Ustawienie sali Sala mała Sala duża Pokój rekrutacyjny
konferencyjne 14 os.  20 s. 4 os.
podkowa 14 os. 25 os. -
kinowe 20 os. 40 os. -
koszt wynajmu sali 60 zł/godz. 75 zł/godz. 50 zł/godz.

Ceny w EUR zmieniają się w zależności od kursu PLN.

 


Dojazd do hotelu

 

Z dworca PKP i PKS – linią 0
Z lotniska w Jasionce (linie lotnicze PLL LOT oraz RYANAIR) – autobusy specjalne oraz linie nr 2 i 14.

Kliknij zeby zobaczyc mapke


Pobyt w hotelu w Rzeszowie to doskonała okazja do poznania całego wyjątkowego atrakcyjnego regionu. Można mieszkać w naszym hotelu i zwiedzać wybrane miejsca i okolice. 16 km na wschód od Rzeszowa znajduje się Łańcut, historyczna miejscowość z pięknym Pałacem renesansowym, niegdyś rezydencją książąt Potockich i Lubomirskich oraz Muzeum Powozów. Natomiast droga na południe przez Sanok i Lesko prowadzi w Bieszczady - jedno z najbardziej unikatowych miejsc w Polsce. W Bieszczadzkim Parku Narodowym demonstruje swe piękno karpacka przyroda, nie skażona działalnością człowieka. Znajdują się tu rzadkie gatunki zwierząt: rysie, żbiki, karpackie jelenie i niedźwiwdzie. Ale nade wszystko to urzekająca, piękna kraina. Szlaków turystycznych prowadzących przez Bieszczady jest dużo i są dobrze oznakowane. W przeważającei większości są łatwe trasy, nie wymagające od turysty alpinistycznego przygotowania.

Najwyższy szczyt - Tarnica - 1346m. Hotel Prezydencki - to okno na Bieszczady, to idealna baza dla wycieczek


www.polhotels.com www.poltravel.com