Hotel Hetman

35-085 Rzeszów, ul. Langiewicza 29 b
-------------------------

English
version


gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)gwiazdka.jpg (4105 bytes)

Hotel Hetman w Rzeszowie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko śródmieścia Rzeszowa. Goście znajdą tu pokoje w klasie standard oraz business wyposażone w wygodne łóżka, telewizję satelitarną oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel został specjalnie przystosowany dla gości niepełnosprawnych i jest hotelem bez barier architektonicznych.
Rano na gości czeka wyśmienite śniadanie w hotelowej restauracji. W ciągu dnia można posilić się w hotelowym barze.

Pokoje

Hotel Hetman oferuje 60 nowocześnie urządzonych pokoi w tym 7 pokoi jednoosobowych standard, 4 pokoje jednoosobowe biznes, 36 pokoi dwuosobowych standard, 11 pokoi dwuosobowych biznes, 2 apartamenty.
Wyposażenie pokoi obejmuje TV-SAT, radio, bezpłatny Wi-Fi. Suszarka do włosów dostępna jest w części pokoi. Również żelazko dostępne jest na życzenie gościa. Część pokoi posiada aneksy kuchenne z lodówką.

Restauracja

Hotelowa restauracja zaprasza gości na smaczne śniadania podawane w formie szwedzkiego stołu. Na śniadanie goście zjedza tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Hotelowy drink bar jest miejscemg, gdzie goście będą rozkoszować się znakomitymi drinkami i koktajlami.

Konferencje

Hotel Hetman oferuje kompleksową obsługę szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Hotel posiada 9 sal konferencyjnych z wyposażeniem audio wizualnym. Dostępny jest także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Usługi dodatkowe:

Znosząc bariery architektoniczne został przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową: podjazdy zrównane z chodnikami przy wejściu głównym, winda, szerokie korytarze oraz pokój z dostosowaną łazienką są niebywałym atutem naszego obiektu.
Przed hotelem znajduje się strzeżony parking przeznaczony dla 60 samochodów.

 


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)

 


Dojazd do hotelu

 

Hotel Hetman połozony jest blisko centrum Rzeszowa.


www.polhotels.com www.poltravel.com