Forum

Lisa Kuli 19
35-326 Rzeszów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Położony w samym centrum Rzeszowa, w znanym kompleksie handlowym, hotel Forum oferuje gościom    pobyt w niepowtarzalnej atmosferze, wspaniałą estetykę wnętrz  i niezwykłe doznania kulinarne w hotelowej restauracji.
Hotel znajduje się blisko od dworca PKS, PKP i lotniska.

Hotel oferuje 34 klasycznie i elegancko umeblowane pokoje, które łączą komfort i wygodę. Nowocześnie wyposażone i wygodne pokoje są  zarówno doskonałym miejscem wypoczynku jak i pracy. Pokoje wyposażone zostały w klimatyzację, telefon, radio, TV satelitarną, oraz szerokopasmowe łącze internetowe. Goście mają do dyspozycji miejsca parkingowe. W każdym pokoju działa internet. Rano na gości czeka pyszne śniadanie.

W hotelowej restauracji, w kameralnym nastroju i miłej atmosferze goście mogą   skosztować potraw kuchni polskiej i europejskiej. Przytulna sala restauracyjna świetnie sprawdza się podczas uroczystych bankietów oraz kameralnych przyjęć okolicznościowych.
Przytulna kawiarnia regionalna jest miłym miejscem gdzie możesz spotkać znajomych i posiedzieć przy kawie i drinkach.


Hotel oferuje usługi cateringowe oraz organizacje przyjęć i bankietów we wnętrzach i  w plenerze.
Hotel posiada klimatyzowaną salę konferencyjną mieszcząca maksymalnie 60 osób w ustawieniu kinowym. Dodatkowo sala konferencyjna może zostać wykorzystana jako idealne miejsce na prestiżowe bankiety, przyjęcia okolicznościowe, wesela i inne. Sala wyposażona jest w flipchart, tablicę suchościeralną, ekran, rzutnik folii, sprzęt audio – wizualny (telewizor, video, dvd, wieża HiFi, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe), szerokopasmowe łącze internetowe.


Ceny

Ceny od: 48,02 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel znajduje się w centrum Rzeszowa.


Zdjęcia

Forum Forum
Forum Forum

www.polhotels.com  www.poltravel.com