Andersen

Ul. Krakowska 443
35-213 Rzeszów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

logo

starstarstar

Mieszczący się  w zacisznym miejscu Rzeszowa, na granicy Rzeszowa i Świlczy w niedalekiej odległości od międzynarodowej trasy E-4, hotel Anderson  oferuje  gościom przyjemny pobyt z dala od zgiełku, w spokojnym, zacisznym miejscu otoczonym zielenią.
O dobre samopoczucie gości dba wykwalifikowany zespół pracowników, którzy zapewniają profesjonalną obsługę i miły pobyt.

Goście mają do dyspozycji pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe i apartamenty. Hotel dysponuje także salą konferencyjno-szkoleniową na 160 osób oraz Restauracją.

Nowoczesne i oryginalnie urządzone pokoje w ciekawie zaaranżowanych kolorach, w klasycznym stylu  zapewnią gościom spokojny sen i dobry wypoczynek. Razem hotel oferuje 70 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w  telewizor LCD oraz łącze internetowe.
Przytulny wystrój wnętrz i wygodne łóżka gwarantują nocleg w eleganckim wnętrzu  z namiastką domowego ciepła.
Wszystkie pokoje w hotelu utrzymane są w eleganckim, ciekawym stylu, każdy wykończony z najwyższą starannością, tak aby goście mogli w nich dobrze wypocząć.


W ofercie hotelu Anderson jest także sala konferencyjna do organizacji konferencji i szkoleń.
Nowoczesna sala konferencyjna oferuje  doskonałe warunki do nauki i pracy.   Sala konferencyjna może pomieścić maksymalnie 160 osób i wyposażona jest w rzutnik multimedialny, laptop, zestaw TV i Video, mikrofon, rzutnik, ekran oraz nielimitowany dostęp do Internetu.


Ceny

Ceny od: 33,69 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Hotel położony jest w zacisznym miejscu Rzeszowa, na granicy Rzeszowa i Świlczy w niedalekiej odległości od międzynarodowej trasy E-4.


Zdjęcia

Andersen Andersen
Andersen Andersen

www.polhotels.com  www.poltravel.com