Novotel Poznań Centrum

Plac W. Andersa 1
61-898 Poznań
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee


____________________________
English
version


Deutsche
Fassung

W

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkaZapraszamy do Novotel Poznań Centrum, położonego w centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, około 0,5 km od dworca PKP i PKS oraz 7 km od lotniska. Hotel posiada 460 klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych, 10 apartamentów, pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje dla niepalących. Room service. Pokoje wyposażone są w minibar, telewizję satelitarną, CNN, Canal+, radio, telefon, budzenie. Zwierzęta są akceptowane.

Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego hotelu.

Nowoczesna restauracja zaprasza na dania kuchni regionalnej i europejskiej. Hotel oferuje również bufet śniadaniowy, bar, usługi cateringowe. Hotel organizuje bankiety i przejęcia okolicznościowe do 800 osób.

Hotel posiada salę konferencyjną mieszczącą od 50 do 600 osób, salki wielofunkcyjne mieszczące od 10 do 40 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny, kopiarki, faks i internet.

W hotelu dostępne są również: solarium. salon fryzjerski, stoisko z prasą, wynajem samochodów.


Ceny:

Ceny od 58 EUR.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika

hotel hotel


Lokalizacja

Hotel jest położony w centrum miasta, w niewielkiej odległości od miejsca w którym odbywają się Międzynarodowe Targi. Hotel oferuje dobrą do wypoczynku atmosferę, jak również sprzyjające pracy warunki. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km od hotelu a stacja kolejowa oraz dworzec autobusowy 500 m od hotelu.

mapsm.jpg (11095 bytes) KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.com