Hotel Novum

ul. Grunwaldzka 15 H
32-005 Niepołomice
Tel: +48 12 279 89 00
Fax: +48 12 279 89 13
e-mail: recepcja@hotelnovum.pl


____________________________--

English versionDeutsche Fassung 

Hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce, Krakowa.
Stanowią doskonałą atrakcję turystyczną regionu oprócz Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Novum łączy w sobie zalety hotelu, centrum odnowy biologicznej i centrum konferencyjnego. Do dyspozycji są wygodnie wyposażone pokoje w konkurencyjnych cenach. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 44 wygodnych pokoi dwuosobowych z łazienką. Dla Państwa wygody pokoje posiadają dostęp do internetu, telefon oraz telewizję satelitarną.
Dla bardziej wymagających Gości przygotowaliśmy 7 pokoi typu studio, łączących w sobie komfort pobytu w hotelu z zaletami własnego mieszkania. Pokój dzienny, sypialnia i łazienka wchodzące w skład kompleksu pozwolą naszym Gościom zadomowić się podczas dłuższych pobytów. Pokoje typu studio są w pełni klimatyzowane. W naszej resturacji podajemy smaczne dania kuchni polskiej i europejskiej. Zapraszamy do naszego drink baru w którym można relaksując się mile spędzić czas. W naszych 2-óch salach konferencyjnych o pow. 185 i 137 m2 organizujemy między innymi szkolenia, spotkania biznesowe, konferencje.
Wyposażenie hotelu obejmuje: pokoje dla osób niepełnosprawnych, niepalących, windę, parking.

Gwarantujemy Państwu profesjonalną i miłą obsługę.


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (3)


Lokalizacja

Kliknij, żeby zobaczyć mapę 

Hotel jest położony 700 m centrum miasta. Najbliższa stacja PKP Kraków Główny mieści się 25 km od hotelu. Lotnisko znajduje się 30 km od hotelu. 
Z lotniska w Balicach należy kierować się na południe drogą nr A4/E40. Zjazdem na Wieliczkę kontynuować drogą 4/E40. Skręcić w lewo na ulicę Niepołomicką i kontynuować drogę nr 964 około 10,5km. W Niepołomicach skręcić w lewo na ulicę Bankową a następnie na ulicę Grunwaldzką.


www.polhotels.com www.poltravel.com