Hotel Silesia

ul. Piotra Skargi 2
40-951 Katowice
Polska

_______________________________

Guests reviews
Overall Rating:

Very Good

Call Center: +48 22 492 77 29

English
version

Deutsche
Fassung

front

gwiazdkagwiazdkagwiazdka

Hotel Silesia położony jest w centrum miasta, w pobliżu rynku,  w odległości zaledwie 500 m od dworca PKP oraz 30 km od lotniska Katowice-Pyrzowice. Doskonałe  połączenia komunikacyjne w postaci bliskiej lokalizacji dworca PKS oraz przystanków komunikacji miejskiej dają możliwość podróżowania po całej górnośląskiej aglomeracji.
Hotel posiada 194 wygodnie urządzone pokoje z łazienkami - w tym 55 pokoi jednoosobowych, 133 dwuosobowych i 6 apartamentów - wszystkie z telefonem i tv sat, pokój przystosowany dla osoby niepełnosprawnej oraz pokoje dla niepalących.
Prosimy przyjąć nasze zaproszenie do restauracji hotelowej serwującej potrawy kuchni polskiej, międzynarodowej i regionalnej, których walory smakowe oraz doskonała oprawa zaspokoją oczekiwania najwybredniejszych smakoszy, a desery sporządzone przez mistrzów tutejszej cukierni niewątpliwie dopełnią klimatu uczty.
Kawiarnia, wyroby własne sklepu cukierniczego to dodatkowe walory hotelu.
Specjalizujemy się także w usługach konferencyjno - biznesowych, a oddane do dyspozycji 3 sale wielofunkcyjne, z możliwością aranżacji wnętrz pozwolą przyjąć max 150 gości. Szczególnie polecamy organizację bankietów i przyjęć okolicznościowych oraz usług cateringowych u klienta. Do grupy biznesmenów kierujemy zaproszenie do organizowania spotkań kameralnych w specjalnym gabinecie pracy dla managerów oraz małych salkach konferencyjnych dla max 20 osób.
Świadczymy również usługi pralnicze. Ponadto w hotelu znajdują się gabinet fryzjerski, kosmetyczny, kwiaciarnia, sklep z biżuterią, pamiątkami i prasą, dla zmotoryzowanych gości hotelu przewidziano parking strzeżony.
 


Ceny:

 


Ceny od 126 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennika


Lokalizacja

Hotel położony jest w centrum miasta, w odległości 30 km od lotniska i 500 m od dworca kolejowego.

mapsm.jpg (8109 bytes) Kliknij, żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.com