Hotel Wilga

ul. Przedwiośnie 16
30-502 Kraków
tel. / fax:
0048 12 29-444-29
e-mail:hotel@wilga.krakow.pl

  -----------------------------
English  versionDeutsche Fassung

Guests reviews
Overall Rating:

Good

Call Center: +48 22 492 77 29

Best Price Guarantee
../../images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Serdecznie witamy w trzygwiazdkowym Hotelu WILGA***, który do swoich nowoczesnych wnętrz zaprasza Gości indywidualnych, firmowych oraz grupy turystyczne.
Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Wzgórza Wawelskiego, Kazimierza oraz serca Krakowa - Rynku Głównego.
Zapewniamy Państwu komfort i wygodę, smaczną kuchnię oraz profesjonalizm.

Dbając o stałych Gości hotel zapewnia specjalny pakiet rabatowy.

Hotel oferuje:

POKOJE :
35 komfortowych pokoi dla 1, 2, 3 oraz 4-ch osób. Wszystkie pokoje wyposażyliśmy w łazienkę, TV Sat, radio, telefon, stały i bezpłatny dostęp do Internetu. Możecie Państwo zamieszkać również w Apartamencie z mini-barem. Hotel dysponuje pokojem dla osób niepełnosprawnych a dla zmotoryzowanych hotel posiada monitorowany parking.

RESTAURACJA :
w klimatyzowanej sali hotel serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego, a na obiad lub kolację tradycyjne i znakomite dania kuchni staropolskiej do tego wina z całego świata i .... palce lizać.

ROZRYWKA :
Kręgle, kręgle i jeszcze raz kręgle!! !Jako jedyny Hotel w Krakowie Wilga posiada profesjonalną Kręgielnię. Organizuje turnieje, spotkania towarzyskie, firmowe. Ponadto bilard i drink - bar.

KONFERENCJE :
e sale konferencyjne z wyposażeniem z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Personel zorganizuje niemal każdą konferencję. Hotel dysponuje 4 salami, które mogą pomieścic od 20 do 110 osób.

OFERTA DODATKOWA :
Personel zadba abyście Państwo miło spędzili czas w Krakowie. Pomoże zorganizować wycieczkę, zarezerwować bilety, zamówić taksówkę oraz wskaże wszystkie atrakcje turystyczne.


Ceny:Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (23)

 


Lokalizacja

Z dworca głównego:  NR 179
  Z centrum: NR  103,164
Z dworca głównego dojechać do nas można kierując się w stronę Wawelu do ronda Grunwaldzkiego, Matecznego i na rondzie matecznym zawracamy - skręcając w pierwszą ulicę w prawo przy stacji Shella. Natomiast z lotniska istnieje możliwość zamówienia transferu prosto do hotelu - koszt ok. 100 PLN


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)