Gródek Hotel


ul. Na Gródku 4, 31 - 028 Kraków, tel. +48 12 431 90 30, fax. +48 12 378 93 15
------------------------------
English
version


 

Mieszczący się w historycznej kaminicy na krakowskim Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego, hotel Gródek jest jednym z najbardziej luksusowych krakowskich hoteli. Goście mogą tu podziwiać jedyne w Polsce hotelowe muzeum archeologiczne. Z całą pewnością
Ulica Na Gródku jest zacisznym kameralnym zaułkiem dojazdowym do średniowiecznego zakonu Dominikanek, gdzie goście znajdą komfort i spokój. Jednocześnie stąd jest blisko do wszystkich atrakcji miasta. Wszędzie można dojść pieszo.
W eleganckiej restauracji Gródek goście mogą zakosztować wykwintnej polskiej kuchni. Eleganckie wnętrza, profesjonalny serwis i wyśmienita kuchnia sprawią że spędzisz tu niepowtarzalne chwile. Stylowo urządzony bar - biblioteka jest miejscem gdzie można miło spędzić wolny czas przy drinku i lekturze lub spotkać znajomych. Goście mogą zrelaksować się w saunie, oranżerii lub na tarasie z widokiem na Stare Miasto.
Hotel Gródek 3 sale konferencyjne o powierzchni 56, 48 lub 26m2, w ktorych można zorganizować spotkanie, konferencję, szkolenie lub imprezę rodzinną.
Hotel przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Pokoje

Hotel oferuje 23 pokoji. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. Niepowtarzalny charakter pokoi w stylach od renesansu do współczesności, sprawi że goście poczują tu komfort luksusowej rezydencji. Wygodne łóżka gwarantują dobry sen.

  • TV satelitarna
  • Klimatyzacha
  • Telefon
  • Minibar
  • Internet
  • Sejf
  • Łazienka z podgrzewaną podłogą w łazienkach
  • Zestaw gościnny - czajnik elektryczny, kawa, herbata
  • Biurko do pracy
  • Bezplatny Internet

Wyżywienie

W luksusowej restauracji hotelu Gródek goście mogą spróbować wyśmienitych specjałow polskiej kuchni. Restauracja rekomendowana przez Michelin w roku 2008 i 2009 i została laureatem szóstej edycji Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji. Bogactwo i wykwintność smaków, kameralna atmosfera oraz doskonała obsługa zadowolą najbardziej wymagających gości. Smaki posiłku wzbogaqcą wykwintne włoskie, francuskie i węgierskie wina. Restauacja obejmuje 2 sale główną i oranżeryjną, która jest także salą muzealną - 25 m2. W sali muzealnej znajdują się eksponaty z XII i XIII wieku.
Bar Biblioteka to miejsce gdzie mozna zatopić się w wygodnym, miękkim fotelu, przejrzeć prasę i delektować się znakomitą kawą. Zimą ciepło płynące ze stylowego kominka sprawi, że poczujesz się tu przytulnie i wyjątkowo. Dla miłośników literatury dawnej jest to kopalnia białych kruków.
Windą można pojechać na taras widokowy gdize niecodzienny widok oraz wygodne fotele pozwolą wypocząć i zrelaksować się . Godziny otwarcia Restauracji: 17.00 - 23.00

Konferencje

Hotel posiada 3 nowoczene sale konferencyjne. Ponadto restauracja zaprsza do organizacji wszelkiego typu imprez.


Lokalizacja


Hotel Gródek znajduje się na krakowskim Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego.


www.polhotels.com www.poltravel.com