Arte

Plac Zamkowy 8
49-300 Brzeg
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel usytuowano w bardzo dogodnym punkcie miasta, nieopodal zamku Piastów przy drodze wjazdowej do Brzegu od strony Wrocławia oraz w pobliżu drogi wjazdowej od Opola i Namysłowa.

Zakwaterowanie

Zaciszny Hotel Arte proponuje swoim gościom pobyt w eleganckich wnętrzach, wykwintną kuchnię oraz łatwy dostęp do atrakcji w centrum miasta.

Udogodnienia

Hotel dysponuje pokojami:
- jednoosobowymi,
- dwuosobowymi,
- junior suite z osobną sypialnią i pokojem dziennym,
- studio z osobną sypialnią i pokojem dziennym z aneksem kuchennym

Wyżywienie

W naszej restauracji  nawet najprostsze dania wzbogacane są pasją, sercem i troską o podniebienia naszych gości. Zapraszamy miłośników dobrej kuchni na kulinarne kreacje naszego Szefa Kuchni. Mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania i przyczynimy się do nowych odkryć kulinarnych.

Konferencje

Dysponujemy salami konferencyjnymi zlokalizowanymi na Zamku Piastów. Spotkanie zorganizowane w salach zamkowych z całą pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem dla jego uczestników.
Korzystając z naszego serwisu mogą Państwo zorganizować konferencję, szkolenie, spotkanie firmowe, uroczystą kolację w salach Zamku Piastów. Również z oprawą artystyczną lub wzbogacone innymi atrakcyjnymi elementami programu.


Ceny

Ceny od: 62,60 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com